Magazin > Film & Glasba & TV
18 ogledov

Keisha toži Sugababes

Keisha je septembra lani zapustila skupino. Pravi, da se za odhod ni odločila sa
1/6
Žurnal24 main
Skupino Sugababes toži ena izmed prvotnih članic Keisha Buchanan, saj hoče prepovedati ime skupine.

Keisha, ki je leta 1998 ustanovila skupino Sugababes, želi doseči pravno prepoved uporabe imena znamke, ki je po njenih besedah v 12 letih delovanja zrasla v več milijonov funtov vredno podjetje. Keisha, ki je lanskega septembra morala zapustiti uspešno skupino, zdaj zahteva, naj se Heidi Range, Amelle Berrabah in Jade Ewen poimenujejo drugače ali pa plačajo določeno vsoto.

Če bodo njeno zahtevo upoštevali na sodišču, bo to velik udarec za dekleta, ki so tik pred izdajo albuma Sweet 7. Ta bo namreč izšel 12. marca. "Sugababes

Keisha je v zadnjih dneh spremenila svoj videz. Preobrazbo si poglejte v galeriji.

so ena najuspešnejših dekliških skupin vseh časov in če bodo morale spremeniti ime, bo to za njih pomenilo popolno katastrofo," je dejal poznavalec glasbene industrije.

"Keisha je bila ustanovni član skupine, zato je povsem razumljivo, zakaj se vede tako, kot se. Ona je celo tista, ki se je imena skupine spomnila. Keisha in drugi dve prvotni članici, Mutya Buena in Siobhan Donaghy, si zaslužijo nekaj za delo, da so danes Sugababes to, kar so," je še povedal vir.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.