Magazin > Film & Glasba & TV
25 ogledov

Lennoxova združila svoje uspešnice

Žurnal24 main
Pevka Annie Lennox bo naslednji mesec izdala prvi album največjih uspešnic svoje samostojne glasbene kariere.

Na albumu s preprostim naslovom The Annie Lennox Collection bodo najboljše pesmi z njenih štirih samostojnih albumov, dodani pa bosta še dve novi. Eno od novih pesmi, Pattern Of My Life, je napisal pevec britanske skupine Keane Tom Chaplin, druga pesem pa je iz albuma Shining Light skupine Ash.

"Mislim, da je letos končno napočil čas, da izdam kolekcijo svojih najboljših pesmi," je povedala Annie Lennox. "Pesmi so večne in so na neki način postale klasične." Album bo na prodajne police prišel 15. septembra.

Annie je bila v osemdesetih letih članica skupine Eurythmics. Z Davom Stewartom sta skupino ustanovila leta 1980, par pa si je pridobil sloves svetovnega merila. Prodala sta prek 80 milijonov plošč po vsem svetu, prejela več nagrad in imela več uspešnih svetovnih turnej.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.