Magazin > Film & Glasba & TV

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Na Planet TV bodo streljali

Ustreli! Planet TV
Ne čisto dobesedno. Pripravljajo namreč novo oddajo, v kateri bodo svoje sposobnosti hitrega odziva na ogled postavili najboljši slovenski improvizatorji.

Prvič bodo oddajo Ustreli! gledalcem ponudili 16. januarja. V njej se bodo improvizatorji pomerili v različnih nalogah, na katere ne bodo vnaprej pripravljeni. 

Vsem oddajam bodo skupni štirje obrazi. Prvi je njen voditelj Marko Miladinović, ki je do sedaj veliko nastopal v oglasih, zadnja leta pa deluje kot kreativni direktor in tekstopisec v oglaševalskih agencijah. Poleg njega bodo v oddaji trije stalni improvizatorji, Mojca Funkl, Gorazd Žilavec in Jan Hrušovar.

V vsaki oddaji se jim bo pridružil poseben gost. V prvi oddaji bosta to Ana Marija Mitič in Jure Godler

Pridružijo pa se jim lahko tudi vsi tisti, ki bi si oddajo radi ogledali v živo. Prvo snemanje bo v nedeljo, 4. januarja, ob 18. uri. Prijave zbirajo na ustreli@planet-tv.si.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.