Potem ko je Kanye septembra lani na MTV-jevih nagradah osramotil pevko Taylor Swift, si bosta glasbenika zdaj stala iz oči v oči. Skupaj bosta namreč posnela priredbo pesmi We Are the World.
Letos mineva 25 let od rojstva legendarne pesmi We Are the World, ki sta jo napisala pokojni kralj popa Michael Jackson in Lionel Richie, produciral pa jo je Quincy Jones.
Lionel in Quincy sta se četrt stoletja kasneje odločila, da posnameta priredbo, ki jo bosta namenila žrtvam potresa na Haitiju. K sodelovanju sta poleg country pevke Taylor Swift in raperja Kanyea Westa povabila tudi Celine Dion, Wyclefa Jeana ter Miley Cyrus. Zvezdniki naj bi se v studio zaprli že prvi teden v februarju.
Originalno zasedbo, ki je prvič zapela We Are the World, so sestavljali Stevie Wonder, Paul Simon, Bruce Springsteen, Bob Dylan in Diana Ross.