Magazin

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Grški navijači zapeli Vrag naj vzame

Simpatična skupina grških navijačev Žurnal24 main
V Beogradu smo skupino grških navijačev povprašali o slovenski predstavnici na Eurosongu Rebeki Dremelj. Naša pevka jim je znana, nekateri so celo zapeli del njene pesmi.
Poznate predstavnico Slovenije?
Poznamo! Rebeka ... (nato se jim je malo zataknilo pri izgovorjavi priimka).

Katero pesem bo pela?
Heavy Weather. Originalni naslov pa je Vrag naj vzame, ki baje pomeni Go To Hell (simpatično, a v razumljivo-polomljeni slovenščini, zapojejo začetek refrena).

Kdo bo letos zmagal?
Seveda mi – Grčija! (smeh)

Kdo pa ima še možnosti za zmago?
Armenija! In mogoče Španija.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.