Magazin > VIP
18 ogledov

Britney z roza lasuljo

Britney je letos šokirala s svojim videzom. Žurnal24 main
Potem ko se je Britney Spears zaradi manjših prometnih prekrškov predala policiji, se ji je zdelo primerno, da spremeni svoj videz.

Britney se je zdelo zabavno, da si na glavo povezne roza lasuljo. © Flynet Pictures/JLP

 
Britney Spears si je nadela lesketajočo se rožnato lasuljo in prišla na losangeleško policijo, kjer so jo fotografirali in ji vzeli prstne odtise. Na postaji se je morala zglasiti zaradi dveh manjših prometnih prekrškov. Pop pevka je bila izjemno dobre volje, po 30 minutah pa je s svojim psičkom zapustila policijsko postajo.

Zapisnik se je nanašal na nesrečo avgusta, ko se je pevka na parkirišču zaletela v parkiran avtomobil. Voznika ni o nesreči niti obvestila, pri tem pa so jo slikali paparaci. Policija jo je obtožila dveh prekrškov, in sicer zaradi pobega s kraja nesreče in vožnje brez vozniškega dovoljenja.

Zaradi množice paparacev, ki so 26-letnici neprestano za petami, se je morala pri odhodu skozi glavni vhod dobesedno preriniti, spremljala pa jo je moški. Novinarjem je povedala, da so bili policisti zelo prijazni. Pred sodišče bo morala 25. oktobra.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.