Magazin > VIP

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Duhovi na obisku

Igralka Salma Hayek Žurnal24 main
Salma Hayek je prepričana, da v njeni hiši straši. Duhovi so prestrašili njeno leto in pol staro hčer Valentino.
"Nekega jutra se je Valentina zbudila sredi noči. S široko odprtimi očmi je gledala v eno točko in vpila: 'Ne, ne, ne au revoir,' kar po francosko pomeni nasvidenje. Gledala je v nekoga, a tam ni bilo nikogar. Potem je še po angleško nadaljevala: 'Bye, bye, bye!'" je opisala igralka nenavadno izkušnjo. Sicer 16 mesecev stara Valentina govori že tri jezike: špansko, francosko in angleško.

Salma je bila zelo prestrašena. "Ja, au revoir, kdorkoli že si, odidi," je dejala duhu.

Valentina je hčerka Salme in francoskega milijarderja Francoisa-Henrija Pinaulta, ki je sicer igralkin nekdanji zaročenec in zdajšnji fant. Salma trenutno snema serijo 30 Rock, kjer se poljublja z Alecom Baldwinom. Ko ga mora poljubiti, si predstavlja da se poljublja s svojim Francoisom. Za trenutnega soigralca pa pravi: "Z njim se tako zabavam, tako je dober. Rada ga imam."
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.