Magazin > VIP
15 ogledov

George beži pred mediji

George Michael flynet 240908 crop Žurnal24 main
Osramočeni pop zvezdnik George Michael, ki so ga prejšnji teden aretirali zaradi posedovanja drog, je zapustil Veliko Britanijo.

Pop zvezdnik George Michael, ki so ga prejšnji teden v petek aretirali zaradi posedovanja drog, si ne želi biti medijsko izpostavljen, zato je zapustil Veliko Britanijo.

Blizu svojega doma v londonskem predmestju Highgate so policisti pri zvezdniku našli kokain in marihuano. Odpeljali so ga na policijsko postajo, sodnik mu je izrekel le opozorilo, pevec pa se je zaradi svojih dejanj že opravičil svojim oboževalcem.

Ker se ne želi več izpostavljati, se je odločil vzeti malo odmora in se s partnerjem Kennyjem Gossom z zasebnim letalom odpravil neznano kam. Njuna počitniška destinacija tako še ni znana.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.