Magazin > VIP
26 ogledov

Heather dobila kazenski listek

Svetlolaska ni uživala alkohola ali drog, ko so jo ujeli za volanom. Žurnal24 main
Igralko Heather Locklear so obtožili vožnje pod vplivom zdravil. Dobila je kazen za prekršek.

Igralko, ki je med drugim blestela tudi v seriji Melrose Place, so aretirali spetembra, potem ko so jo opazili, da je brezglavo vozila in iskala izhod s parkirišča v kalifornijskem Montecitu.

V toksikološkem poročilu, izdanem v Santa Barbari, je pisalo, da je 47-letna Heather Locklear imela v sebi sledi predpisanih zdravil, o alkoholu in prepovedanih drogah pa ni bilo govora. Obtožili so jo kazenskega prekrška.

Igralka, ki je v osemdesetih letih prejšnjega stoletja zaslovela z vlogo Sammy v Dinastiji, se je pred kratkim zdravila zaradi depresije, potem ko se je končal njen zakon s kitaristom skupine Bon Jovi Richiejem Samboro.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.