Magazin > VIP

Jesus od Madonne prejema žepnino

Madonna dobro skrbi za svojega Jesusa. Žurnal24 main
Mlademu manekenu Jesusu Luzu se razmerje s kraljico popa dobesedno splača. Madonna namreč svojemu izbrancu plačuje 10 tisoč dolarjev na mesec v zameno za to, da jo spremlja na turneji.

Preden je spoznal Madonno, je bil Jesus Luz uspešen maneken in fotomodel, ki si je s prisluženim denarjem sam plačeval stroške. Ko pa je v njegovo življenje prišla kraljica popa, se je vse spremenilo.

Mamljiva ponudba

Zvezdnica že prej ni želela, da bi njen novi izbranec delal, medtem ko sama zasluži mastne vsote denarja. Ko pa se je 51-letna Madonna pripravljala na svetovno turnejo, je Jesusu dala ponudbo, ki je ni mogel zavrniti. V zameno, da jo zvesto spremlja na vse nastope po zemeljski obli, mu je ponudila žepnino.

Jesus je tako na Madonnino prošnjo svojo manekensko kariero postavil na stranski tir in se "zadovoljil" z desetimi tisočaki na mesec. Pevka predvideva, da bo znesek zadostoval za plačilo vseh Jesusovih stroškov, ki pa niso pretirano visoki. "Z denarjem, ki mu ga daje Madonna, si Jesus plačuje račune za mobitel, kreditne kartice in različna zavarovanja," je razkril njegov prijatelj.

Za ostala razvajanja, ki so samoumevna za bogataško življenje, pa mu bržkone ni treba skrbeti, saj je zanje zadolžena Madonna.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.