Magazin > VIP
5 ogledov

Nič več diva

141108_flynet_mariah Žurnal24 main
Mariah Carey zagotavlja, da se je spremenila. Dnevi, ko se je obnašala kot diva, so zdaj le še preteklost. In po čigavi zaslugi?

Za preobrazbo je kriv njen mož Nick Cannon. Par, ki se je poročil aprila, je skupaj pripravil video za pevkin novi single I Stay in Love. Za kamero je stal Nick, vse pa je potekalo brez incidentov. Pevka je bila nad moževim pristopom prijetno presenečena. "To je edini video do sedaj, ki sem ga končala pravočasno, no še malo pred rokom. Nobene drame ni bilo in vsi so se spraševali, za kakšno novost gre,“ je povedala Mariah. Prepričana je, da je za vse to odgovoren Nick. Vedenje v stilu dive je preteklost. "Uživala sem v delu z njim. Vem, da je bilo to prvič, tako da, kdo ve.“

Mariah se je razgovorila tudi o tem, kako sta se zaljubljenca spoznala. "Srečala sva se leta 2005 na podelitvi nagradi in nekaj se je zgodilo med nama. Gledaš ga, se pogovarjaš z njim in se sprašuješe, kaj je to, tako zabavno. Bilo mi je všeč,“ je prvo srečanje opisala Mariah. Po njunem stanovanju bo kaj hitro lahko slišati drobcene korake. "Mogoče kmalu. Bomo videli,“ je namigovanja o naraščaju komentirala srečno poročena Mariah.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.