Magazin > VIP
20 ogledov

Obleka ali majica?

Krilce ali majica? Mnenja so deljena. Žurnal24 main
Pamela Anderson tokrat ni poudarila svojih znamenitih prsi, pač pa je javnosti privoščila nasiten pogled na svoje noge.
Modni guruji, pa tudi popolni amaterji na področju mode, se sprašujejo, ali se je Pamela Anderson pred kratkim oblekla zgolj v majico ali pa je nemara tokrat izbrala tako drzno kratko obleko, da je presegla celo samo sebe.

Štiridesetletna prsata igralka je v New Yorku zbranim ponudila razkošen ogled svojih nog. Atrakcije je bil v največji količini deležen radijski didžej Howard Stern, h kateremu se je nekdanja zvezdnica Obalne straže namenila. Že malce priletna Pamela pa je vendarle še toliko izurjena, da lahko izstopi iz avtomobila tudi v pregrešno kratkem krilcu, ne da bi pri tem pokazala kaj spotakljivega. To spoznanje je razočaralo paparace, ki so potrpežljivo čakali na morebitne erotične posnetke.

A Pam že ve, kaj počne. Nenazadnje so njena krila že od nekdaj odrezana precej visoko nad koleni.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.