Magazin > VIP

Oddaja Dobro jutro je dobila novega voditelja!

špela močnik RTV
Novi obraz RTV je priljubljeni pevec.

Spremembam pri oddaji Dobro jutro ni videti konca. Pred nekaj tedni smo poročali, da voditeljski stolček pri oddaji Dobro jutro zapušča Ljubica Mlinar Pešec, ki je že našla nov karierni izziv. Kaj bo počela, izveste na tej povezavi. Še pred njo je odšla Ana Tavčar. Več o razlogih za njen odhod, si lahko preberete TUKAJ.

RTVS pa je sedaj predstavila novega voditelja. Oddajo bo ob torkih ob Špeli Močnik odslej vodil Gregor Ravnik, priljubljeni pevec, ki je pred leti zmagal na festivalu Melodij morja in sonca.  

"Zelo sem vesel in počaščen, da imam to priložnost. Komaj čakam, da se v torek spet vidimo," je povedal na kavču ob Močnikovi, ki je bila tista, ki je z nasmehom na obrazu gledalcem sporočila veselo novico o novem sovoditelju. 

Komentarjev 2
  • koala9 12:26 20.marec 2026.

    Špelca še ne ve za Ozempic?

  • Pierre 11:11 20.marec 2026.

    Ravnik, Ravnik, hu de fak iz Ravnik?