Magazin > VIP
6 ogledov

Ricky Martin dobil zvezdo

Ricky Martin je ovekovečen. Žurnal24 main
Pevec Ricky Martin je dobil svojo zvezdo na hollywoodskem Pločniku slavnih. Ob slovesnosti je bil zelo nervozen.

Portoriški pevec Ricky Martin, pop odkritje s konca 90. let, je postal nesmrten, ko je v torek dobil 2351. zvezdo na Pločniku slavnih (Walk of Fame), sloviti turistični atrakciji v severozahodnem delu Los Angelesa.

"Govoril sem že v kongresu in Združenih narodih, vendar nisem bil nikoli tako nervozen kot danes," se je na slovesnem odkritju svoje zvezde pošalil 35-letni Martin. Slovesnosti se je udeležil tudi župan Los Angelesa, demokrat Antonio Villaraigosa.

"S to zvezdo je moje delo priznano in zvezda bo tukaj za vedno," je dodal pevec in nekdanji zvezdnik mehiških žajfnic, ki je v svet slavnih med drugim stopil med svetovnim nogometnim prvenstvom leta 1998 s pesmijo Livin'La Vida Loca.

Rickyjeva zvezda na hollywoodskem Pločniku slavnih je v bližini legendarnega Kodak Theatra v Los Angelesu, kjer je vsako leto slovesna podelitev oskarjev.

Ricky Martin, dobitnik več grammyjev, je letos nominiran za štiri latinogrammyje (Latin Grammy Award). Te bodo podelili 8. novembra v Las Vegasu. Preostali Martinovi svetovno znani hiti so še Sound Loaded, Un, Dos, Tres Maria, She Bangs in drugi.

Martin, s pravim imenom Enrique Jose Martin Morales, se je rodil leta 1971 v San Juanu, prestolnici Portorika. Solistično kariero je začel leta 1991, prej pa je sodeloval v fantovskem latinobandu Menudo. Prodal je že približno 35 milijonov albumov. Ricky je ambasador dobre volje organizacije Unicef.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.