Magazin > VIP
0 ogledov

Ronnieja preteplo dekle

Ana je upala, da bo Ronnie ostal trezen. (Foto: Flynet/JLP) Žurnal24 main
Ronnieja Wooda naj bi zaradi popivanja preteplo njegovo 30-letno dekle.

Rocker, ki je že nekaj časa zagledan v svojo 32 let mlajšo izbranko, brazilsko lepotico Ano Araujo, jo je skupil zaradi alkohola. Wood, ki naj bi bil trezen od januarja, je Ano močno razjezil, saj je prekršil strogo pravilo in znova posegel po alkoholu.

„Raztrgala je dve njegovi sliki in ga močno mahnila. Presekala mu je ustnico, na očesu pa ima ogromno modrico,“ je razkril neimenovani vir, ki dodaja, da si je Ana močno prizadevala, da bi Wood ostal trezen. Slednji je pred nekaj tedni svojim prijateljem dejal, da Ana zelo dobro vpliva nanj, saj mu je pomagala, da je znova premagal zasvojenost z alkoholom. Anini prijatelji pravijo, da je lepotica sita Woodovega obnašanja.

Šokirani Wood naj bi se po nasvet zatekel k nekdanji ženi Jo Wood, ki pa mu je zaloputnila vrata pred nosom. Ronniejevo ljubezensko življenje je bilo precej pestro, saj je bil od leta 1971 do 1978 poročen z nekdanjo manekenko Krissy Wood. Pozneje se je poročil z Jo Wood, od katere se je ločil lansko leto, poročena pa sta bila 24 let. Pred nekaj meseci je ljubimkal s komaj 21-letno Ekaterino Ivanovo.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.