Magazin > VIP

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Smrt pri Novih fosilih

Sanja Doležal Pixsell
Nenad Šarić, bobnar skupine Novi fosili, in mož pevke Sanje Doležal, je v četrtek umrl.

Šarića je zadela možganska kap.

"Moj najboljši prijatelj in življenjski sopotnik nas je danes ob 15. uri zapustil. Prezgodaj, tako zame kot za najine otroke. Krvavitev v možganih je bila premočna in povzročila je strašne posledice. Zahvaljujem se prijateljem in znancem, ki so nam v zadnjih dveh dneh izkazovali podporo in nam pošiljali svojo ljubezen. Kot vernica prosim vse, da se mi pri molitvi za dušo moža pridružijo. Medije pa prosim, da nam dovolijo v miru preživeti te težke trenutke. Hvala," je sporočila družina pokojnika.

Kap naj bi 65-letnika zadela v torek. Našla ga je soseda, ki jo je Doležalova prosila, naj preveri, ali je z njenim možem vse v redu. Družina ga je namreč večkrat poskušala priklicati, a jim ni dvignil telefona.



Komentarjev 2