Magazin > VIP

Videospot za rojstni dan

ferfolja_erik_mijovic_150108 Žurnal24 main
Pevec in maneken Erik Ferfolja je včeraj zvečer v grosupeljski igralnici slavil rojstni dan in premierno predstavitev nove skladbe ter videospota.

Vsestranski Primorec je v velikem slogu na terasi najprej pozdravil številne povabljence, med katerimi so bili njegovi prijatelji, predstavniki sedme sile in seveda številni znani medijski obrazi, med njimi Barbra Drnač, Tina Gaber, Ana Žvorc, Tatjana Tutan, Anamarija Avbelj, Nuška Drašček in Robert Roškar. Po prijetnem druženju je sledil veličasten ognjemet, nato pa je Erik pripravil pravi glasbeni šov. Poleg tega, da je predstavil svojo novo, tokrat malce rokovsko obarvano skladbo Brez odgovora, je v živo odpel tudi številne svetovno znane uspešnice, poseben vtis na goste pa je naredil tudi zanimiv videospot. Nazadnje se je slavljencu na odru pridružila šePetra Slapar in mu zapela Vse najboljše, Erik pa je upihnil 30 svečk in se zabaval do jutranjih ur.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.