Magazin > VIP
3 ogledov

Zapravila 2000 evrov za sladkarije

Britney je očitno sladkosneda. Žurnal24 main
Britney Spears je ob nedavnem obisku Las Vegasa v eni izmed tamkajšnjih trgovin kupila za več kot 2000 evrov sladkarij in skoraj toliko čokoladnega mleka.

Navajeni smo že, da si zvezdniki privoščijo drage avtomobile, zasebna letala in oblačila priznanih blagovnih znamk. Včasih pa so njihovi nakupi vseeno nerazumljivi.

Tako je ameriška pevka Britney Spears šokirala obiskovalce kazinoja v Las Vegasu, kjer je nakupila sladkarij v vrednosti 3000 dolarjev, kar je nekaj več kot 2200 evrov.  Prodajalno je zapustila z desetimi nakupovalnimi vrečkami.

Ena izmed prič je dejala, da vendarle ni nakupila le sladkih dobrot, temveč tudi nekaj oblačil za sinova in spominkov. V  prodajalni so pojasnili, da je pevka v istem dnevu naročila za 2500 dolarjev (1800 evrov) čokoladnega mleka.

Sicer pa je Britney še vedno na promocijski turneji svojega zadnjega albuma Circus, pravkar pa se pripravlja na ponovno izdajo kompilacije največjih uspešnic.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.