Magazin > VIP
32 ogledov

Zmagovalka pokazala svoje adute

Ameriška manekenka pa je kmalu po objavi fotografij te tudi umaknila, saj so jo Žurnal24 main
Adrianne Curry, prva zmagovalka resničnostnega šova Ameriški top model, je na Twitterju objavila svoje fotografije, na katerih je zgoraj brez.
Adrianne Curry je le ena izmed mnogih zvezdnic, ki obožujejo objavljati fotografije, na katerih so pomanjkljivo oblečene. Zmagovalka prve sezone resničnostnega šova Ameriški top model je objavila svoje fotografije, na katerih razkriva skoraj vse, in s tem postala tarča vseh svetovnih medijev.

Curryjevi golota ni nič tujega.

 
Umaknila fotografije
Ameriška manekenka pa je kmalu po objavi fotografij te tudi umaknila, saj so jo moški zasipavali z neokusnimi komentarji. Fotografije, na katerih je mogoče videti skoraj vse razen njenega obraza, je manekenka posnela na strehi neke zgradbe, kjer se je sončila. Fotografije so očitno dodobra ra(v)zburile moške, saj so zvezdnico zasuli z opolzkimi komentarji.

Curryjeva je tudi tokrat pokazala, da nima težav z goloto, saj se je dvakrat fotografirala za Playboy. Očitno pa to ne moti niti Adrianninega 25 let starejšega soproga, igralca Christopherja Knighta .
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.