Zvezda super bowla hčerka Jennifer Lopez

superbowl
1/15
Profimedia
Kansas City Chiefs so zmagovalci lige ameriškega nogometa NFL. V 54. super bowlu v Miamiju so po preobratu v zadnji četrtini z 31:20 premagali San Francisco 49ers in tako prišli do prvega naslova po 50 letih.

A bolj kot o zmagovalcu se ponavadi govori o šovu, ki spremlja ta športni spektakel. Tokrat sta gledalce ob polčasu zabavali Jennifer Lopez in Shakira, ki nista varčevali s svetlobnimi učinki in seksi gibi.

Ko se je začela Jenniferina pesem Let's get loud, so se ji na odru pridružile mlade plesalke in pevke, med njimi je bila tudi njena hčerka Emme, ki je zgrabila za mikrofon in dokazala, da je podedovala talent svojih staršev (v videu na 11:40). Njen oče je pevec Marc Anthony.

Nastal pa je tudi najbolj vroč gif v zgodovini super bowla ...

Po 15 minutah je bilo šova konec in dekleti sta dokazali, da še vedno spadata med največje zabavljače današnjega časa. Pohval je deževalo, tudi o Christine Aguilere, ki je zapisala, da so J.Lo, Shakira in Demi Lovato, ki je zapela himno, na dogodku dominirale.