Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Bolgar drvel po hitri cesti

Policijski radar Žurnal24 main
Bolgar po hitri cesti drvel s hitrostjo 175 kilometrov na uro.

Včeraj so novogoriški prometni policisti na hitri cesti zaradi prekoračitve hitrosti ustavili 42-letnega bolgarskega voznika osebnega avtomobila.

Po hitri cesti, na kateri je omejitev sto kilometrov na uro, je drvel s hitrostjo 175 kilometrov na uro. Omenjenega voznika so takoj pripeljali na pristojno okrajno sodišče, kjer mu je sodnik za prekrške izrekel globo zaradi kršitev določil zakona o pravilih cestnega prometa, so sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.

Če na hitri cesti prekoračimo hitrost za 50 kilometrov na uro, znaša globa 400 evrov in devet kazenskih pik, sledi tudi prepoved vožnje motornega vozila.

Komentarjev 7
  • lilihip 14:50 08.september 2011.

    ja zakaj pa se ji pol reče 'hitra cesta'?????????

  • Bizgec 12:18 08.september 2011.

    A ni po hitri cesti od 1.7.2011 dalje omejitev 110 km/h? Ali je na tem odseku kaksna tabla, ki omejuje na 100 km/h?

  • nergač 10:01 08.september 2011.

    če se postavijo na gorenjsko AC bo vsake nekaj minut padel kakšen mimo njih s tako hitrostjo ali še višjo...Žurnalovci, to bi bilo člankov....