Slovenija > Črna kronika

Božiček sejal smrt

Glavni osumljenec policije Bruce Jeffery Pardo je po streljanju storil samomor. Žurnal24 main
Najmanj tri osebe so bile najdene mrtve potem, ko je moški, oblečen v Božička, začel streljati na božični zabavi v premestju Los Angelesa.

Osemletna deklica in 20-letna ženska sta bili odpeljani v bolnišnico zaradi strelnih ran, ki niso smrtno nevarne. V bolnišnico je bila odpeljana še ena oseba, ki pa ran ni zadobila v streljanju.

Ko je policija prispela na kraj streljanja, je bila dvonadstropna stavba že vsa v plamenih. V stavbi so našli tri mrtve osebe. Za sedaj preiskovalci še ne morejo potrditi vzroka smrti, so pa potrdili, da je bil požar podtaknjen.

Policija je v zvezi z dogodkom iskala 45-letnega moškega, ki naj bi imel zakonske težave z žensko z zabave v mirni soseski Covina, 30 kilometrov vzhodno od Los Angelesa. Moški, ki naj bi bil oborožen in nevaren je kasneje storil samomor.

Policija je namreč truplo Brucea Jeffreyja Prada našla na domu njegovega brata v soseski Sylmar v Los Angelesu, poročajo ameriški mediji.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.