Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Mati zažgala tri hčerkice

Zdravniška pomoč je bila za najmlajšo od treh sestric prepozna. Če sosedje ne bi Žurnal24 main
V ameriški zvezni državi Teksas je neka ženska svoje tri otroke zaprla v omaro, jo polila z bencinom in zažgala. Meščani Haltoma so ogorčeni.

Na srečo so sosedje pravočasno posredovali in otroke rešili iz goreče omare. Požar so pogasili z vrtno cevjo, otroke pa pokrili z mokrimi brisačami. Žal je bilo za najmlajšo, komaj triletno deklico prepozno. Podlegla je hudim opeklinam. Drugi dve deklici, stari pet in sedem let, se zdaj zdravita v bolnišnici v Dallasu. Na zdravljenju zaradi opeklin je tudi 29-letna mati deklic.

Po navedbah sosedov je najstarejša hčerka ves čas vpila: "Zakaj, mamica?" To se zdaj sprašuje tudi policija, saj o materinem motivu za grozljivo dejanje ni še nič znanega. 29-letnico čaka obtožba zaradi naklepnega umora in povzročitve težkih telesnih poškodb.

 

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.