Slovenija > Črna kronika
18 ogledov

Oborožena ženska ropa stavnice

Žurnal24 main
Oborožena ženska je ta teden v 48 urah oropala dve celovški stavnici. Preiskovalci tavajo v temi.

Oba ropa sta se odvila po podobnem scenariju: Neznanka z velikimi štirioglatimi sončnimi očali in z rjavo lasuljo na glavi je vstopila v stavnico, v delavca na blagajni usmerila pištolo ter zahtevala ves denar iz blagajne.

Pri prvem ropu, ki ga je izvedla v sredo popoldne, je s sabo odnesla 1950 evrov, ulov drugega ropa v petek zgodaj zjutraj pa ji je navrgel 2500 evrov. Neznanka si je za tarči izbrala dve različni stavnici v Celovcu, poročajo avstrijski mediji.

Policisti neznani storilki še niso prišli na sled, so pa sporočili, da gre za žensko, staro med 20 in 25 let, visoko med 1,65 in 1,75 metra, ki govori koroško narečje. Predvidevajo, da gre za osebo, ki je odvisna od drog in rabi denar za nabavo omamnih sredstev.

 

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.