Slovenija > Črna kronika
0 ogledov

Po cesti v smrt

Žurnal24 main
Ceste na Celjskem so v zadnjih 24 urah spet terjale dve življenji. Včeraj je življenje na avtocesti izgubil voznik tovornega vozila, danes je do smrtne prometne nesreče prišlo še v Gorici pri Velenju.

Okoli šestih zjutraj se je smrtna prometna nesreča zgodila v Velenju pri odcepu za Gorico. V nesreči sta bila udeležena osebno in tovorno vozilo. Po prvih podatkih s kraja prometne nesreče je življenje izgubil voznik osebnega vozila.

 

Alkohol mori

V letošnjih nesrečah, ki so se končale usodno, je bila polovica povzročiteljev alkoholiziranih.


Včerajšnja prometna nesreča se je zgodila na avtocesti, izven naselja Vransko. Na udeleženih vozilih je nastalo za okoli 56.000 € materialne škode, na cestnih objektih pa še za dobrih 2.000 €. Do prometne nesreče je prišlo, ko se je 47-letni voznik, ki je vozil tovorni avtomobil s priklopnikom, približal cestninski postaji Vransko in brez zaviranja silovito trčil v zadnji del tovornega vozila, ki se je v času trčenja že ustavljalo na vozišču. V nesreči se je voznik tako hudo poškodoval, da je na kraju nesreče poškodbam podlegel. Na območju PU Celje je letos v prometnih nesrečah umrlo že trideset ljudi.



 
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.