Slovenija > Črna kronika
4 ogledov

Pogrešan Julij Kutoš iz Černelavcev

3010_policija Žurnal24 main
Od 25. decembra 2008 pogrešajo 60-letnega Julija Kutoša iz Černelavcev pri Murski Soboti, ki se popoldne tega dne ni vrnil s sprehoda.

Julij Kutoš

 
Pogrešani Julij Kutoš je visok med 160 in 165 centimetri, srednje močne postave in krajših sivih las s čelno plešo. Na glavi je nosil volneno kapo modre barve, oblečen pa je bil v temnejšo vijoličasto jakno, volnen moder pulover ter črne ali modre hlače. Obute je imel črne čevlje, so še sporočili iz PU Murska Sobota.

60-letnika so nazadnje videli v Černelavcih. Murskosoboški policisti naprošajo vse, ki bi o Kutošu karkoli vedeli, da o tem obvestijo policijo na telefonsko številko 113 ali na anonimni telefon policije 080 1200.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.