Slovenija > Črna kronika
529 ogledov

Policija išče voznika, ki je bil udeležen v nesreči

Policijsko vozilo. Anže Petkovšek
V nesreči so bila udeležena tri vozila.

Včeraj ob 15.35 so bili murskosoboški policisti obveščeni o prometni nesreči, ki se je zgodila izven naselja Vaneča v smeri naselja Moščanci, v kateri so bila  udeležena tri vozila. 

"Eden od udeležencev je kraj prometne nesreče zapustil, ne da bi nudil podatke drugima udeležencema in se s kraja odpeljal naprej v smeri Moščanec," je pojasnila Suzana Rauš iz PU Murska Sobota. "Ena od udeleženk je bila v prometni nesreči lahko telesno poškodovana."

Zaradi razjasnitve okoliščin prometne nesreče policisti pozivajo voznika osebnega avtomobila, ki je kraj zapustil in vse očividce, da se oglasijo na Policijski postaji Murska Sobota, Ulica arhitekta Novaka 11 ali pokličejo na interventno številko 113.

dezurni@zurnal24.si

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.