Slovenija > Črna kronika

Rešili so ga tik pred smrtjo

Žurnal24 main
Policista žalske policijske postaje in krajan Petrovč so iz reke Savinje rešili utapljajočega se 26-letnega moškega iz Gotovelj. Ta trenutno okreva v celjski bolnišnici.

Ko sta policista prišla na kraj dogodka v Grižah, sta ugotovila, da neznani mlajši moški leži na sredi reke Savinje, na naplavljenem produ, in da mu glava omahuje v vodo. Mladenič je z zadnjimi močmi še lovil zrak. Vodostaj Savinje je bil v tistem trenutku zaradi predhodnega deževja povečan, tok reke močan, zaradi kalne vode pa se ni dalo oceniti globine reke.

Reševalci bi prispeli prepozno

Zato sta se policista odločila za pomoč utapljajočemu, saj sta ocenila, da bi bila pomoč reševalcev, ki so bili poklicani na kraj dogodka, prepozna. Policista in krajan so tako s skupnimi močmi rešili življenje 26-letnemu moškemu.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.