Slovenija > Črna kronika
53 ogledov

Samomor najstnika gledalo 1500 ljudi

Stvar je postala izjemno resna v trenutku, ko se Biggs, medtem ko je ležal na po Žurnal24 main
Ameriški najstnik je samomor, ki ga je storil pod vplivom prevelikega odmerka tablet, prenašal v živo prek interneta. Umiranje je na spletni strani spremljalo več kot 1500 ljudi.

19-letni Abraham Biggs iz Broward Countyja na Floridi je samomor snemal z web kamero in v živo prenašal na speltni strani Justin.tv. Nekateri izmed gledalcev naj bi najstnika pred trenutkom zaužitja tablet celo spodbujali, saj so mislili, da se najstnik le pretvarja.

Stvar je postala izjemno resna v trenutku, ko se Biggs, medtem ko je ležal na postelji, ni premaknil skoraj dve uri. Gledalci so o dogodku obvestili policijo, ki je vdrla v najstnikovo sobo, vendar je bilo že prepozno. Tudi posredovanje policije se je prenašalo v živo prek interneta.

Samomor napovedoval na forumih
Biggs je samomor večkrat najavil na internetnih forumih, vendar ga nobeden izmed obiskovalcev ni jemal resno, saj je podobne črne napovedi objavljal že v preteklosti. V zadnji objavi na forumu je natančno opisal vrsto in količino tablet, ki so bile kasneje zanj tudi usodne. Na internetni strani bodybuilding.com je objavil celo poslovilno pismo. "Vse sem razočaral in imam občutek, da se nikoli ne bom poboljšal ali spremenil. Zaljubljen sem v dekle, za katero nikoli ne bom dovolj dober. Pričel sem verjeti, da je moje življenje brez smisla. Vedno se trudim in nikoli mi ne uspe," je zapisal v poslovilnem pismu. Pismo je zaključil v črni maniri, da se je že večkrat poskušal ubiti, vendar brez uspeha.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.