Slovenija > Črna kronika
4 ogledov

Stiskalnica usodna za delavca

Žurnal24 main
V tovarni ivernih plošč v Otiškem Vrhu se je v četrtek zvečer zgodila huda delovna nesreča, v kateri je umrl delavec. Zanj je bila usodna stiskalnica.

Delavec je med opazovanjem linije za bočni obrez nameraval z lepilnim trakom oviti počeno gibljivo cev sesalne šobe. Pri tem mu je lepilni trak padel na tekoči trak, zato ga je poskušal pobrati tako, da se je sklonil preko dober meter visoke ograje.

Ob tem je izgubil ravnotežje in padel na trak, ki ga je potegnil v stiskalnico med valje, tako da je imel desno roko naprej. Pri tem je utrpel tako hude poškodbe, da je na kraju nesreče umrl, so sporočili iz PU Slovenj Gradec.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.