Slovenija

Grozljivo naključje: Ob isti uri dve prometni nesreči, obe s smrtnim izidom

Prometna nesreča policijski trak policija Andrej Leban
Pokojna sta stara 85 in 29 let.

Policisti PU Ljubljana so sporočili, da je danes okoli 11.30 v Višnji Gori prišlo do prometne nesreče, v kateri je umrl voznik osebnega vozila. Do nesreče je prišlo, ker je 85-letni voznik zaradi neprilagojene hitrosti vožnje izgubil nadzor nad vozilom ter v blagem ovinku zapeljal izven vozišča ter trčil v travnati nasip. V trčenju se je samoudeležen voznik tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju umrl. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo o vseh ugotovitvah bo obvestili pristojno državno tožilstvo.

V Ljubljani umrl 29-letnik

Ob isti uri pa se je na Avšičevi cesti v Ljubljani zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 29-letni voznik osebnega vozila. 29-letnik je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom, zapeljal izven vozišča in trčil v drevo.

V trčenju se je voznik tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju umrl. 33-letni sopotnik v istem vozilu pa se je v nesreči hudo telesno poškodoval, njegovo življenje pa je ogroženo. Policisti nadaljujejo zbiranjem obvestil in bodo o vseh ugotovitvah bo obvestili pristojno državno tožilstvo.

dezurni@styria-media.si

Komentarjev 5
  • Idioti 21:18 18.marec 2026.

    A 85 let star zletel iz ovinka zaradi prevelike hitrosti ???? Ne me basat , ker ga je kap ! Bilo bi lepo , ko bi krim. policija pregledala njegovo zdravstveno kartoteko in psiho teste po 80 letu, ter na ...prikaži več sodišče spravila dohtarje , ki so podpisovali spričevala !

  • Idioti 21:11 18.marec 2026.

    Omejitev hitrosti ,mal pred tem 40 , na tem delu pa 50 . In se gre ubit . Eden manj in upajmo , da je odšel sam !

  • Avatar Zala
    Zala 20:01 18.marec 2026.

    Slučajno smo pripeljali na kraj nesreče na Avšičevi (Kleče pri tenis prostoru) proti Vižmarjem, ko so gasilci še poiskušali izvleči voznika in sopotnika iz avta. Beli športni mercedes je poletel s ceste in se zagodil med dvema drevesoma.