Zaradi zimskih razmer je danes okoli 12. ure osebno vozilo zapeljalo v reko Sočo. V njem je bila poleg 33-letne voznice tudi 58-letna sopotnica. Po navedbah policije sta se v nesreči predvidoma lažje poškodovali in so ju že prepeljali na zdravljenje.
Cesta je zaradi prometne nesreče med Volarji in Kamnom še vedno zaprta za ves promet. Kot je potrdil poveljnik Prostovoljnega gasilskega društva (PGD) Tolmin Jure Beguš, intervencija še vedno poteka, saj iz vode dvigujejo osebni avtomobil.
Tiskovni predstavnik Policijske uprave Nova Gorica Dean Božnik je povedal, da vzrok nesreče še ni znan. Kot kaže pa so bile za nesrečo krive vremenske razmere, saj se sneg že oprijemlje vozišča. Na spolzkem vozišču je osebno vozilo 33-letne slovenske državljanke očitno zaneslo, nato pa je po bregu zdrselo in padlo v strugo reke Soče.
Na kraju prometne nesreče so bili poleg tolminskih policistov tudi reševalci in prostovoljni gasilci.
Pozdravljeni, ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 24 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 1.000.000 € s stopnjo2% do 3%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marijarajevic259@gmail.com
Kaj zdej mediji ! Ne morejo se odločiti kaj je bolj grozno. Ali zdrs v Sočo ali medijsko fabriciran napad z nožem v šoli. Bedno je vse to poročanje.
Če je to grozna prometna nesreča kakšna bi potem šele bila, če bi posledica bile težje poškodbe ali celo smrt!?