Naši otroci so lačni, drugi si s polnim želodcem zatiskajo oči.
Država in mi. Ljudje, ki jim ni mar, vpijejo. A zdi se, da to ni dovolj. Na centrih za socialno delo ne opažajo novih težav, prav tako so z novo zakonodajo zadovoljni na ministrstvu. Otroci so lačni, drugi si s polnim želodcem zatiskajo oči. Treba je prekiniti varčevalne ukrepe pri otrocih, se usesti in rešiti težavo. Naši otroci ne smejo stradati! Dokler naši vodilni še kar čakajo, pa lahko nekaj storiš tudi ti. Obišči knjigarno in kupi lepo peresnico. Pošlji jo na eno od humanitarnih organizacij in razveseli otroka. Objavili smo tudi transakcijske račune. Naj si otroci potešijo lakoto in z nasmehom odkorakajo v šolo.
ŽALOSTNO KAM SMO PRIŠLI Z OSAMOSVOJITVIJO...DRŽAVNI VRH PA NIČ !
Ponekod imajo zato šolarji enotna oblačila, da razlike niso tako vidne.V ponedeljek bo veliko otrok prišlo domov z vprašanjem: "mami, ali mi boš kupila iPhone, vse sošolke ga že imajo."
Potreben bo upor. Upor obubožanih, ogoljufanih, ljudi brez prihodnosti, ki so jih in jih še siromašijo lopovi, ki so se polastili oblasti. Za visoke plače, brez odgovornosti in rezultatov so uničili državo. Materialno, moralno, pravno in socialno!