Slovenija
14879 ogledov

Po tednu dni se je oglasil poslanec Hoivik

Andrej Hoivik Anže Petkovšek Prva ustanovna seja Državnega zbora.
Poslanec SDS Andrej Hoivik se je oglasil teden dni po tem, ko so ga gasilci rešili s strehe državnega zbora.

Prejšnji petek popoldne je pred parlamentom potekala intervencija. Pred zgradbo državnega zbora so bila intervencijska vozila policije in gasilcev, saj je bila na robu strehe zgradbe oseba. Šlo je za poslanca SDS Andreja Hoivika

Hoivik se je danes oglasil na družbenih omrežjih. "Hvala vsakomur in vsem za izrečene misli, besede, molitve in virtualne objeme. Pogled s strehe demokracije, varen sestop ob pomoči slovenskih gasilcev in kasnejši komentarji spodbude so dokaz, da v Sloveniji živijo dobri ljudje dobre volje," je zapisal. 

Ob tem je napovedal, da dodatna pojasnila, kaj se je v petek popoldne resnično dogajalo, sledijo zelo kmalu.

dezurni@styria-media.si

Komentarjev 41
  • Friderik1950 17:09 29.maj 2025.

    Predstava je bila dobra, prišlo pa je do napake v režiji, saj je bilo po scenariju predvideno, da pridejo gasilci šele po skoku s strehe.

  • majdas 15:54 25.maj 2025.

    Vedno, ko berem pripevke, ki razgaljajo vso bedo komentatorjev, se vprašam: ali bi si upali isti sestavek objaviti pod svoje pravo ime in priimek.

  • alojz39 18:55 23.maj 2025.

    Upam,da bo dal izjavo,da so v ustanovi lepo poskrbeli zanj,se zahvalil psihiatrom in da se bo še naprej zdravil po navodilih zdravnikov.Upam,da mu ne bojo iz kleti sugerirali kakšno neumnost npr.da je Kučan kriv. Želim mu,da čimprej ozdravi.