Slovenija
19 ogledov

Z opazovanjem vremena do Prestigio MultiPad and2.2.

Prestigio MultiPad and2.2 Žurnal24 main
Začenjamo z nagradno igro, v kateri vam podarjamo Prestigio MultiPad and2.2. in še deset praktičnih nagrad. Vsak dan med tednom boste na zurnal24.si našli eno nalogo, rešitev zanjo pa na vreme.net.

Od danes pa do 21. oktobra vam bomo na našem portalu zurnal24.si od ponedeljka do petka zastavili eno nalogo, rešitev zanjo pa boste vedno našli na našem vremenskem portalu vreme.net. Članek z nalogo bo ves čas izpostavljen v rubriki Slovenija, ki jo najdete pod sekcijo Novice.

Rešitve zbirajte in jih nam nato vseh 10 skupaj (in ne posamično) pošljite na elektronski naslov prijava@zurnal24.si do 26. oktobra do 12. ure.

Med tistimi, ki boste rešili vsaj 8 od 10 nalog, bomo izžrebali dobitnika Prestigio MultiPad and2.2., podelili pa bomo še 10 praktičnih nagrad.

Današnja naloga

Na našem vremenskem portalu vreme.net preverite, kakšna je napovedana temperatura za popoldne v Kopru.

 

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.