18 ogledov

Detroit ostaja živ

Detroitu je z zmago močno odleglo. Možnost za izenačenje imajo v torek na domače Žurnal24 main
Detroit Red Wings so v zadnji tretjini zabili tri gole, posledično slavili nad San Josejem s 4:3 in tako ostajajo v igri za napredovanje v finale zahodne konference lige NHL, čeprav Morski psi v zmagah vodijo s 3:2.

Zmagovalni zadetek za Detroit, pri katerem Jan Muršak ni bil v postavi, je dosegel Tomas Holmstrom dobrih šest minut pred koncem srečanja. Rdeča krila so spremenila zaostanek z 1:3, šesto tekmo serije pa igrajo v Detroitu v torek. Če jim bo uspelo napredovati, bodo postali šele četrto moštvo, ki bi se vrnilo po zaostanku z 0:3. San Jose pa želi drugič zapored v finale zahoda.