10 ogledov

Domači poraz Kopitarja znak za krizo?

Anže Kopitar je vpisal eno točko in nov poraz. (Foto: Reuters) Žurnal24 main
V ligi NHL so hokejisti Los Angelesa doživeli prvi poraz na domačem ledu v novi sezoni. S 5:3 so bili boljši tekmeci iz Columbusa.

Hokejisti Columbusa so si zmago zagotovili s tremi zadetki v zadnji tretjini. Slovenski zvezdnik v dresu Los Angelesa Anže Kopitar je prispeval podajo pri golu Michala Handzuša.

Kralji so dobro začeli tekmo ter imeli še na začetku zadnje tretjine, potem ko je po Handzušu in Ryanu Smythu zadel še Justin Williams, prednost 3:2. Toda gola Jareda Bolla in Ricka Nasha tri minute pred koncem sta poskrbela za preobrat, končni izid pa je Nash postavil v zadnji minuti, ko je zadel prazen gol.