15 ogledov

Forlan zabija tudi za Urugvaj

1/9
Honduras je v pripravljalni tekmi pred svetovnim nogometnim prvenstvom v Beljaku remiziral z Belorusijo 2:2 (1:0), Urugvaj pa je visoko premagal Izrael (4:1).

Za srednjeameriško reprezentanco sta bila uspešna Georgie Welcome (71. minuta) in Julio Cesar (26.), Anton Putsila (56. in 60.) pa je dosegel oba gola za Belorusijo.

Pred svetovnim prvenstvom se ogrevajo tudi nogometaši Urugvaja, ki so tokrat visoko porazili reprezentanco Izraela. Južnoameričani, za katere je zadel tudi vseskozi zelo vroči napadalec madridskega Atlética, Diego Forlan, so slavili s 4:1.

Danska je v prijateljski pripravljalni tekmi pred svetovnim prvenstvom v nogometu doma v Alborgu premagala Senegal z 2:0 (1:0). Christian Poulsen je zadel v 27. minuti, Thomas Enevoldsen pa v zadnji (90.).

Danska, na SP bo v predtekmovalni skupini E igrala z Nizozemsko, Japonsko in Kamerunom, je zadnjih devet minut igrala brez obrambnega igralca Simona Kjaerja, ki so ga po dvoboju z Mamejem Biramom Dioufom iz igrišča odnesli na nosilih.