14 ogledov

Gold Club izločil Bosno

Gold Club Žurnal24 main
Rokometaši Gold Cluba so na povratni tekmi drugega kroga pokala EHF v gosteh pred 3.000 gledalci premagali Bosno iz Visokega s 35:32 (20:13) in napredovali v nadaljne tekmovanje.

Potem, ko so igralci Gold Cluba na prvi tekmi remizirali (37:37) so primorski "kockarji" z odliko opravili delo v Bosni in se uvrstili v tretji krog evropskega pokala EHF, po torkovem žrebu na sedežu Evropske rokometne zveze (EHF) na Dunaju pa bodo znani njihovi tekmeci v tretjem krogu.

Izbranci Vojka Lazarja so v prvem polčasu prevladovali, z bojevito in učinkovito igro pa so si priigrali sedem golov prednosti (20:13). V drugem polčasu se ni ponovil scenarij s prve tekme, ko so zapravili lepo prednost. Erčulj (8 zadetkov), Lelič (9 zadetkov) in druščina so s preudarno igro držali tekmeca pod nadzorom in se zasluženo uvrstili v naslednji krog.