84 ogledov

Iličić slavil pri Handanoviću, zmaga Oblaka

Jan Oblak Atletico MAdrid Bayer Leverkusen EPA
V elitnih evropskih prvenstvih so bile na sporedu tekme 33. in 34. kroga.

V 33. krogu Serie A je ekipa Samirja Handanovića, ki je igral celo tekmo, izgubila proti Fiorentini, pri kateri je v 58. minuti v igro vstopil Josip Iličić. Ob polčasu so z 2:1 vodili nerazzurri, v drugem delu tekme pa so domači zabili kar štiri gole, a na koncu komaj rešili tri točke po dveh hitrih golih Maura Icardija v 88. in 91. minuti.

Zmage se je veselil tudi Jan Oblak, ki je z Atlético Madridom ugnal Espanyol in dosegel pomembno zmago v lovu na prva tri mesta španskega prvenstva.