24 ogledov

Kings izgubili zadnjo tekmo pred začetkom sezone

Kopitar Vojnov Williams Los Angeles Kings San Jose Sharks NHL končnica konferenč Reuters
Pred torkovim začetkom nove sezone severnoameriške lige NHL so Los Angeles Kings s slovenskim reprezentantom Anžetom Kopitarjem izgubili zadnjo pripravljalno tekmo.

Od Los Angeles Kings je bila v Las Vegasu boljša ekipa Colorado Avalanche (3:2). Kings so že vodili z 2:0, nato pa je znižal Ryan O'Reilly, sedem minut pred koncem druge tretjine pa izenačil še mladi zvezdnik Avalancha Gabriel Landeskog.

Šved je zadel še tri minute kasneje, ko je Colorado popeljal v vodstvo, izid pa se do konca tekme ni več spremenil. Anže Kopitar je imel v zadnjih sekundah zadnjo večjo priložnost na tekmi, a ni prišel do pravega strela.

Los Angeles bo prvo tekmo rednega dela odigral v noči na petek, ko bo gostoval pri Minnesoti Wild.