56 ogledov

Ko izgubi tvoja najljubša ekipa

navijač panthers Youtube
Razjarjeni navijač Caroline Panthers se je po porazu svoje ekipe na 50. Super Bowlu znesel nad svojim televizorjem.

Carolina Panthers, ekipa z najboljšim napadom ameriške lige NFL, je morala na Super Bowlu priznati premoč Denver Broncos, ki so slavili z izidom 24:10.

Dan po tekmi, ki so jo zaznamovale rekordne številke, je po spletu zaokrožil posnetek navijača Caroline, ki je tri minute pred koncem tekme v navalu besa razbil svoj televizor. Navijaču so živci popustili v zadnji četrtini, ko je pri vodstvu s 16:10 touchdown dosegel C.J. Anderson.

Poraz pa ni prizadel le navijačev, temveč tudi nogometaše. Josha Normana so po tekmi premagale solze, Cam Newton pa je brez kakršnegakoli pojasnila odvihral s tiskovne konference.

A nobenem od njiju ni bil tako razburjen kot navijač, ki si je razočaranje začinil z uničenim televizorjem.

Po poročanju nekaterih medijev naj bi bil dogodek zaigran.

Super Bowl je sicer postregel z rekordnimi številkami. Tekmo si je prek televizijskih ekranov ogledalo 167 milijonov gledalcev, s čimer so za slabe tri milijone popravili rekord iz leta 2013 (164,1 milijona), ko sta se pomerili ekipi Baltimore Ravens in San Francisco 49ers.