13 ogledov

Kopitar podal za edini gol Kraljev

Kopitar sicer ni zadel, a je s svojim moštvom najboljši v ligi. (Foto: Reuters)
1/6
Moštvo Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings je v ligi NHL na gostovanju v Calgaryju izgubilo z 1:3, napadalec s Hrušice pa je prispeval podajo za edini zadetek Kraljev.

Hokejisti moštva Los Angeles Kings so sinoči v tekmi severnoameriške lige NHL gostovali v Calgaryju in izgubili z 1:3. Slovenski hokejist Anže Kopitar je s podajo sodeloval pri edinem zadetku svoje ekipe, ki ga je dosegel Dustin Brown pet minut pred koncem tekme.

Za domače so v polno zadeli Curtis Glencross, ko je imelo njegovo moštvo na ledu igralca manj, Craig Conroy ter Niklas Hagman v zadnji minuti, ko so gostje igrali brez vratarja in s šestimi igralci v polju.