23 ogledov

Beno grešil in izgubil za 30 točk

Omri Casspi in Kevin Durant
1/9
Beno Udrih je s svojimi Kings gostoval pri Thunderju in izgubil (96:126). Dal je 10 točk, a zgrešil osem od 12 metov. Po poškodbi se je vrnil Goran Dragić. Dal je dve točki, s Suns je zmagal za točko.
Goran Dragić se je vrnil po sedmih tednih odsotnosti (porezal si je stopalo). Igral je pet minut in dal dve točki. Phoenix Suns so Utah Jazze premagali s 102:101.

Oklahoma City Thunder so odigrali najboljšo napadalno tekmo sezone in tako s kar 126:96 nadigrali Sacramento Kings. Atomski je bil predvsem prvi polčas, ko so dali 68 točk in že takrat vodili za 25 točk. Kar sedmerica košarkarjev iz Oklahome je imela 10 ali več točk. Ekipi sta se pomerili drugič v zadnjih štirih dneh in obe srečanju je dobil Grom. Za slednje je s klopi presenetil Daequan Cook, ki je imel zanj za to sezono rekordnih 20 točk, medtem ko je bil najboljši strelec tekme Kralj DeMarcus Cousins (po tekmi suspenza se je vrnil z 21 točkami). "Naskočili so nas od samega začetka tekme in nismo se več pobrali. Res so igrali odlično. Nikakor jih nismo mogli zaustaviti, sami pa tudi nismo mogli zadevati," je pošteno priznal trener Kingsov, Paul Westphal. Če so imeli domači 50-odstoten met, so imeli gosti le 40-odstotnega. Grešil je tudi Beno Udrih, ki je iz igre za končnih 10 točk zgrešil osem od 12 metov.