Šport > Košarka

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Če bo prvak Miami, se Barkley sleče

Charley Barkley je po končani karieri dobil kar nekaj odvečnih kilogramov in tak Žurnal24 main
Charles Barkley v kopalkah Speedo, ki več odkrijejo, kot skrijejo? Ja, to se lahko zgodi. Z novinarjem Danom Le Batardom sta stavila, kdo bo prvak lige NBA. Če uspe Heatom, bo v kopalkah poziral Barkley.

Dan Le Batard je novinar in kolumnist časnika Miami Herald. Zagrizen navijač Miami Heatov. Legendarni košarkar Charles Barkley, eden tistih All-Star igralcev, ki ni nikoli osvojil šampionskega prstana, pa ni ravno ljubitelj Heatov. Tako je padla stava: Le Batard je za Heate, priljubljeni Chuck pa za Dallas Mavericks. Če zmagajo Telički, bo v kopalkah poziral Le Batard, v primeru zmage Vročice, pa Barkley. Ob vodstvu Dallasa v velikem finalu s 3:2 (šesta tekma se igra v noči na ponedeljek ob 2.00 po srednjeevropskem času) kaže, da bo v nezavidljivem položaju končal miamijski novinar.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.