Šport > Košarka
3221 ogledov

Dončić po novinarski konferenci pokazal svoj novi dres

Luka Dončić pozira z novim dresom, dresom Lakersov Profimedia
Luka Dončić je po novinarski konferenci v roke dobil dres Lakersov s številko 77, ki ga bo nosil v nadaljevanju sezone lige NBA 2024/25.

Slovenski košarkarski virtuoz Luka Dončić je po novinarski konferenci (več o tej lahko prebere tukaj) v Los Angelesu ponosno poziral z zlato-vijoličnim dresom Jezernikov. Tako smo se mediji lahko dokopali do prvih fotografij v Lukovih novih barvah. Tako kot v Dallasu bo tudi pri Jezernikih na hrbtu nosil številko 77. To sicer uporablja tudi v slovenski reprezentanci.

Dončić seveda ob prihodu v enega najbolj prestižnih klubov na svetu ni pozabil polaskati navijačem. "Seveda imam občutek, da se moram dokazati, osvojiti moram prvenstvo. Cilj je, da osvojimo prvenstvo. Prišel sem sem, v enega največjih klubov v zgodovini športa, zato je to velik motiv," je med drugim povedal na novinarski konferenci, ki je po celem svetu požela ogromno zanimanja. Velika večina pomembnih svetovnih medijev je novinarsko konferenco Luke prenašala v živo. 

Kaj še je povedal Luka na novinarski konferenci, si lahko preberete tukaj

Več sledi ...

dezurni@styria-media.si

Komentarjev 2
  • Kmodri_ 23:26 04.februar 2025.

    A klošarskega? Samo vprašam....