1592 ogledov

Dončić pokazal širok repertoar

Luka Dončić Nets Reševalni pas/Twitter
Slovenski košarkarski čudežni deček je v noči na četrtek blestel proti Brooklyn Nets.

Luka Dončić je za zmago nad Brooklyn Nets (119:113) prispeval 21 točk, devet skokov, štiri asistence in dve ukradeni žogi, navdušil je z nekaj atraktivnimi potezami.

Luka Dončić Nets NBA Šport Dončić ponovno navduševal domače občinstvo

Sredi tretje četrtine, ko so se gostje nevarno približali Teličkom, je v zaključku napada zadel trojko in ohranil razliko. Že v prvem polčasu je z dobro odmerjeno podajo zaposlil Maxija Kleberja za "alley-oop", uradni Twitter profil Dallas Mavericks pa se ob ameriškem prazniku zahvalnega dne ni pozabili zahvaliti, da je mladi Slovenec v njihovi ekipi.

Tri vrhunce Dončićevega srečanja proti Brooklynu si lahko ogledate na spodnjih posnetkih.

luka dončić Lepo Šport Ste videli, kaj ima oblečeno Luka?