26 ogledov

Dragić: malo minut, veliko točk

Goran Dragić je na koš vrgel sedemkrat in od tega zadel petkrat. (Foto: EPA)
1/2
Učinkovitost krasi Gorana Dragića: 14 minut in kar 10 točk. Suns so z 92:87 premagali Warriors. Veseli uspešna vrnitev Bena Udriha po poškodbi: 30 minut in 13 točk. Kings so s 96:94 premagali Clippers.
Los Angeles Lakers so četrti poraz v predsezoni s 74:82 doživeli proti Utah Jazzom. Saša Vujačić po pretresu možganov še ne igra.

Teden dni pred začetkom nove sezone gre na pripravljalnih tekmah vse bolj zares - za zmage se bori do zadnje sekunde. Tako so Sacramento Kings Los Angeles Clippers premagali s 96:94, potem ko je manj kot dve sekundi pred koncem zadel Tyreke Evans. Za Clippers, ki so igrali brez Blakea Griffina, je to sedmi poraz na osmi tekmi predsezone, medtem ko so Kings zmagali tretjič na šestih tekmah. Slednji so bili tokrat močnejši za Bena Udriha, ki se je vrnil po poškodbi in v 30 minutah (začel je v prvi peterki) zbral 13 točk in imel pet podaj.

Manj, le 13 minut, je igral Goran Dragić, a bil zato toliko bolj učinkovit - zbral je 10 točk, štiri skoke in štiri podaje. Phoenix Suns so na peti tekmi predsezone zmagali drugič, in sicer so z 92:87 premagali Golden State Warriors. Zvezda tekme je bil član Warriorsov Monta Ellis. Dosegel je 29 točk in za akcijo večera dosegel en koš z metom prek table.