2686 ogledov

Embiidu visoka kazen zaradi te geste

Embiid Profimedia
Najboljši košarkar lanske NBA sezone Joel Embiid je v afektu na neprimeren način slavil koš na tekmi s Portland Trail Blazers.

Zvezdnik Philadelphia 76ers Joel Embiid je dobil kazen v višini 35.000 dolarjev (33.085 evrov) zaradi neprimerne geste na tekmi severnoameriške košarkarske lige NBA, ki jo je njegova ekipa dobila proti Portland Trail Blazers.

Podpredsednik NBA Joe Dumars je v sporočilu pojasnil, da so ga kaznovali, ker je z neprimerno gesto izzval navijače.

Luka Dončić Nekdanji sovražnik Šport Nov soigralec navdušil z izjavo o Luki, ta razkril, kako se je šalil s sodniki

To se je zgodilo dve minuti in 14 sekund pred koncem tretje četrtine, na tekmi v noči na ponedeljek po slovenskem času pa so Sixers zmagali s 126:98. Embiid, najkoristnejši igralec minule sezone, je tekmo končal s 35 točkami, 15 skoki, sedmimi podajami in šestimi blokadami.

James Harden NBA Šport Harden izsilil še eno menjavo, Dončić pred veliko prepreko