18 ogledov

Helios ugasnil v tretji četrtini

Fraport Helios Helios Suns/Facebook
Košarkarji Helios Suns so v okviru Fibine lige prvakov izgubili v Frankfurtu (72:62).

Košarkarji Helios Suns tudi po desetih krogih lige prvakov ostajajo pri eni zmagi. Tokrat so morali priznati premoč Frankfurtu, ki je slavil z 72:62.

Slovenski državni prvaki so znova odigrali en dober polčas, povsem pa so popustili v tretji četrtini, ki so jo izgubili z 10:27. Zaostanek petnajstih točk v drugem polčasu niso uspeli nadoknaditi, čeprav so bili v napadu bolj razpoloženi kot na prejšnjih tekmah.

Tomaš Kyzlink je za Helios dosegel 15 točk, po enajst pa sta jih zbrala Maj Kovačevič in Brandyn Curry.

Fibino ligo prvakov bodo Domžalčani nadaljevali 3. januarja, ko jih na Danskem čaka Bakken Bears.